PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horské apartmány Horní Lipová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v obci Horní Lipová, v unikátní lokalitě po Ramzovským sedlem na rozhraní Hrubého jeseníku a Rychlebských hor. Z Olomouce autem k objektu po silnicích I třídy představuje tato vzdálenost 100km, tedy cca 1,5 hod. jízdy. Na začátku obce Lipová Lázně asi 4km pod Ramzovským sedlem je třeba odbočit do leva na Horní Lipovou, kdy se po 1km nachází objekt po levé straně. Obrovskou výhodou je dostupnost vlakem a autobusem.Vlaková stanice je vzdálena asi 600m od objektu (10 min chůze) a autobusová zastávka, která je na trase Jeseník - Horní lipová je přímo u objektu.
Vybavení a služby
Nadstandartní apartmán 3+kk o velikosti 64m2 se sestává z kuchyně vybavené moderní linkou, mikrovlnou troubou, lednicí, el.sporákem a kuchyňským nádobím. Dále obývacím pokojem s sedačkou a manželskou postelí, dále druhým pokojem se dvěmi lůžky a patrovou postelí. Apartmán je vybaven TV a možností připojení na internet. K apartmánu patří sklepní kóje pro úschovu lyží a kol, stejně tak jako 1 parkovací místo. Apartmán je vybaven domácím videotelefonem. Ručníky s sebou!!!!

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Samotná obec Horní Lipová je unikátní turistická lokalita proslulá především značenými turistickámi trasami, cyklostezkami a v zimním období pak udržovanými běžeckými trasami. Asi 200m od objektu se nachází 250m dlouhý lyž.vlek vhodný pro děti do 10 let a začátečníky. Mezi nejbližší lyžařské areály pak patří Miroslav (3km) se sedačkovou lanovkou a Ramzová se sedačkovou lanovkou (5km).Do obou areálů zajíždí skibus, který staví přímo u objektu. Mezi nejznámější atrakce patří "lesní bar", který je vzdálen cca 3 km od objektu. Přímo v obci se nachází v rámci žel.stanice muzeum železnice tzv. "Moravský Semmering". Blízké okolí je pak proslulé především lázeňstvím, mám na mysli Lázně Johana Schrotta v Lipové Lázních a lázně Vincenta Priesnitze v Jeseníku. Mezi velmi atraktivní místa pak patří "Jeskyně na Pomezí" v obci Vápenná a "Mechové jezírko" na Rejvízu. Okresní město Jeseník je vzdáleno 10km a poskytuje možnost větších nákupů, stejně tak jako kulturního vyžití (divadlo, kino, noční kluby) a rekreačního vyžití s plaveckým areálem, bowlingovými drahami squaschem a pod.